Reklama
Nová auta

Přelomový VW. Tři nová SUV od Fordu. Nadupaná elektromotorka. Začíná výstava e-Salon

Druhý ročník veletrhu čisté mobility servíruje nová ekologická auta, motorky, lodě i letadla.
Zdroj: e-Salon

Spousta českých premiér

Veletrh e-Salon se sice koná teprve podruhé, ale vzhledem k nástupu trendu čisté mobility se z něj stala největší akce svého druhu ve střední Evropě. Není tedy divu, že i vystavovatelé z řad automobilek chtějí využít tuto příležitost k českému premiérovému představení svých novinek, a tak se na pražském letňanském výstavišti PVA Expo Letňany mají od 15. do 17.listopadu (14. listopadu je novinářský den) návštěvníci skutečně na co těšit. V naší přehledové grafice ukážeme hlavní výstavní magnety, které by návštěvník veletrhu neměl minout.

Výstava e-Salon však nejsou jen auta - ekologické novinky zde představí i výrobci motocyklů, lodí a dokonce i letadel. Logickou součástí jsou pak i přednášky, technologické workshopy, představení trendů v dobíjení, koncepce chytrých měst a další zajímavosti.

Spoluorganizátorem e-Salonu je i televize Prima, a tak je jasné, že kromě jiného zde nemůže chybět stánek Autosalonu, na kterém budou přítomni naši testovací experti a připraven i další atraktivní doprovodný program.

Zvýhodněné zlevněné vstupné si můžete objednat jednoduše přímo na webu ZDE.
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Volkswagen Užitkové vozy představuje na e-Salonu v Letňanech nový e-Crafter

Volkswagen Užitkové vozy uvádí na český trh zcela elektricky poháněný model e-Crafter. Elektrická verze vlajkové lodi hannoverské značky oslavila českou výstavní premiéru na e-Salonu v pražských Letňanech. Ekologické skříňové vozidlo s mimořádnými užitnými vlastnostmi a nulovými lokálními emisemi mohou zákazníci objednávat za cenu 1 645 409 Kč bez DPH.
15.11.2018 15:48
|
0
Reklama

Odborníci na e-Salonu zvolí EcoCar roku

První ročník unikátního veletrhu v Česku, zaměřeného komplexně na čistou mobilitu a infrastrukturu, se blíží. Již v listopadu na výstavišti v pražských Letňanech nabídne novinky ekologických vozů i zajímavý doprovodný program. Součástí veletrhu bude také vyhlášení ankety EcoCar roku, kde nejlepší ekologický vůz zvolí porota složená z odborníků.
08.10.2018 06:05
|
0

Rychlonabíjení elektromobilů má svá neúprosná pravidla. Kdo je nezná, stráví u nabíječky věčnost

K výrobcem uvedeným hodnotám se poštěstí dostat jen málokomu a málokdy. Proč?
14.08.2025 08:28
|
7

Test nosičů kol na tažné zařízení: Rozdíly v cenách, funkčnosti i kvalitě

Švýcarský autoklub důkladně otestoval 15 nosičů kol. Nejdražší neznamená nejlepší
08.08.2025 16:25
|
6
Reklama

Asistenty pro vyparkování se zlepšují, stále ale nejsou dokonalé. Klidně přehlédnou i člověka

Z deseti testovaných vozů je většina 100%, nejhorší funkčnost má čínský BYD
07.08.2025 18:10
|
0

To by se na benzince nestalo. Nabíjení elektromobilu bez registrace stojí i dvakrát tolik, co s ní

Ceny za nabíjení jsou nepřehledné, hodně se liší a často jsou dost nastřelené, ukázal test ADAC
28.07.2025 08:31
|
9
Reklama
Autosalon TV