Reklama
Archiv - Zprávy

Odborníci na e-Salonu zvolí EcoCar roku

První ročník unikátního veletrhu v Česku, zaměřeného komplexně na čistou mobilitu a infrastrukturu, se blíží. Již v listopadu na výstavišti v pražských Letňanech nabídne novinky ekologických vozů i zajímavý doprovodný program. Součástí veletrhu bude také vyhlášení ankety EcoCar roku, kde nejlepší ekologický vůz zvolí porota složená z odborníků.
Zdroj: Audi

e-Salon je určen laické i odborné veřejnosti. Hlavními lákadly budou nejnovější modely elektromobilů, automobily na další alternativní pohony, jakými jsou CNG, LPG, hybridy, plug-in hybridy, LNG, vodík, biopaliva, líh a jiné. Chybět nebudou prezentace hlavních hráčů v zelené mobilitě. Své ekologické vozy představí například Toyota, Nissan, Volkswagen, Audi, Jaguar anebo Land Rover.

Návštěvníci se mohou těšit i na odborné semináře s Asociací čisté mobility a konferenci i-City zaměřenou na projekty chytrých měst Smart Cities, inteligentní ekologickou dopravu ve městech s aplikacemi nových možností v rámci dopravy (carsharing) i autonomní vozidla, včetně nabíjecí a plnicí infrastruktury.

Veletrh e-Salon se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 15. – 18. listopadu 2018. Předprodej vstupného bude spuštěn během měsíce října. Více na www.e-salon.cz

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV