Reklama
Archiv - Zprávy

Video: iPhony v roli brzdových destiček aneb ubrzdí telefony Porsche 911?

S výtvory známého amerického výrobce předražené komunikační elektroniky už mnoho bláznů i seriózních lidí provedlo bezpočet testů i blbostí, aby dokázali, že jsou to skvělé produkty či totální odpad.
Zdroj: repro YouTube

Různí testeři i pseudotesteři populární iPhony různě ohýbají, mlátí do nich kladivem, pálí je, utápějí ve vodě, smaží na pánvích, a kdo ví co ještě. Většinou to dělají proto, aby se jednoduše zviditelnili. Což se jim ale zákonitě nedaří, protože nápady, jak co „nejoriginálněji“ zlikvidovat ne zrovna výjimečný telefon za výjimečnou cenu, má nevýjimečně velké množství lidí.

Na videu níže se však můžete podívat na opravdu výjimečně pitomý nápad, jak telefon zlikvidovat. Samozřejmě, že hlavní roli hrají opět iPhony, ve skutečnosti jde ale o poškozování brzdné soustavy postaršího Porsche 911. Jak jen označit někoho, koho napadne vyzkoušet, jak by to dopadlo, kdyby v případě nouze řidič použil místo brzdových destiček telefony. Odpověď je nadmíru evidentní.

Co tedy asi udělá iPhone, když jej někdo promění v brzdovou destičku? Samozřejmě nebrzdí, ba co víc, roztříští se na kusy, horkem se slisuje a nakonec shoří. Možná by neškodilo, aby si pánové, co tohle video natočili, zkusili trochu zamakat v nějaké čínské továrně Applu, kde telefony vznikají, nebo třeba na montážní lince u Porsche, možná že by jim pak už žádné pitomé nápady nepřišly na mysl a věnovali by se něčemu užitečnějšímu…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV