Reklama
Archiv - Zprávy

Velké ego, malý mozek. Řidič na okruhu ohrožoval ostatní a nakonec boural

Kdo z vás někdy vyrazil na veřejné jízdy asi jakéhokoliv závodního okruhu, jistě na podobného pitomce narazil. Přemíra ega, silné auto a schopnosti na nule. To je zatraceně nebezpečná kombinace, která často končí nehodou.
Zdroj: Youtube

Není to tak dlouho, kdy jsme vám ukazovali soubor šílenců, ze kterých bychom si na okruhu příklad rozhodně brát neměli. To jsme ale ještě netušili, že může být ještě hůř. A stačí k tomu ne celá přehlídka, ale jen jeden namistrovaný amatér, který by měl zvážit nějaký kurz bezpečné a sportovní jízdy. Jeho počínání na okruhu je totiž nebezpečné nejen jemu, ale i všem okolo.

Navíc má ten trouba k ruce Nissan GT-R, tedy velmi silné, rychlé a celkem náročné auto, které chce cvik, zkušenosti, znalosti a odvahu. Jediné, co ale „hlavní hrdina“ videa má, je ta odvaha. A té má navíc na rozdávání. Vše natáčí pilot jiného auta na svou kameru umístěnou v interiéru. Chudák se s pilotem Nissanu potká hned v nájezdu na trať a jen tak se ho nezbaví. Dokonce párkrát chybí jen kousek k tomu, aby se ta dvě auta střetla. Takového nebezpečného řidiče totiž jde jen těžko předjet. Lepší je udržovat bezpečnou vzdálenost.

Po pár sekundách videa už vám asi bude jasné, jak to skončí. Pro posádku Nissanu nijak slavně, což se ale opravdu dalo čekat. Podle dostupných informací se nikomu nic vážného nestalo. Jen auto je prý na odpis.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV