Reklama
Archiv - Zprávy

Trapas nad trapasy – tlačili ho v nepojízdném Bugatti Veyron

Bugatti Veyron je luxusní, supersilný, exkluzivní a podle výrobce i mnohých majitelů také dokonalý. A samozřejmě pekelně drahý. Ale pořád je to jen lidský výtvor, takže vlastně dokonalý být nemůže.
Zdroj: youtube.com

A že není dokonalý ani majitel takového auta, dokazuje jeden občan Saudské Arábie, který se se svým veyronem předvádí v ulicích Londýna (ostatně podobně jako mnoho jemu podobných). Tenhle pán i jeho vůz se staly středem pozornosti v poslední době hned několikrát. Jen namátkou, před pár týdny povedeného a rozhodně ne dokonalého Sauda nachytali strážci zákona, jako svého veyrona parkuje na žluté čáře v centru Londýna. Asi se domníval, že vlastnictvím exkluzivního vozu se stal bohem, pro nějž pozemská britská pravidla neplatí.

Jistě se ale onen pán dopustil mnohem více přestupků a prohřešků. Možná jich už bylo tolik, že se to před pár dny přestalo líbit i jeho veyronu, který si postavil hlavu a porouchal se. Jak to vypadalo, se můžete podívat na videu. No řekněte, je něco trapnějšího, než když vás kolemjdoucí tlačí v superdrahém autě věhlasné značky ulicí v luxusní části Londýna a ještě vás u toho natočí?

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV