Reklama
Archiv - Zprávy

Tomu se říká smůla! Zbrusu nový Civic Type-R nedojel ani do garáže

Znáte ty klasické zprávy o majitelích exotických sporťáků, kteří svůj fantastický vůz zrušili během pár kilometrů po vyjetí z autosalonu? Tak přesně to se stalo novopečenému majiteli jednoho z prvních Civiců Type-R. Jenomže tenhle chudák za to ani nemohl...
Zdroj: Red edit

Minulý víkend si Greg Ellingson v americkém Bostonu s obrovskou radostí přebíral svůj nový Civic Type-R. Po slavnostním převzetí s ním zamířil domů do Philadelphie, jeho cesta však skončila záhy. Na jedné z bostonských výpadovek se totiž vytvořila kolona, na kterou za ním jedoucí řidič pick-upu včas nezareagoval. A následná srážka neskončila dobře...

Král ostrých hatchbacků na odpis

Náraz byl dokonce tak silný, že nejrychlejší předokolku světa odmrštil do vpředu stojícího vozu. Civic je tak označkovaný z obou stran, přičemž zadní část bude zralá na kompletní výměnu a sám majitel hovoří o možném ohybu nosných částí vozu před zadní nápravou. Náraz do přední části pak naštěstí odnesla jen světla, kapota a maska, jež nebude složité vyměnit.

Pokud by však Civic skutečně byl zlomený, jednalo by se o totálku. V takovém případě sice Greg dostane vzhledem ke svému tučnému připojištění zpátky plnou cenu vozu, radost ze zbrusu nového Civicu Type-R mu už ale nikdo nevrátí. A to je velká škoda, protože jde o jedno z nejočekávanějších - a možná i jedno z nejlepších - aut letošního roku, na které jsme sami velice zvědaví.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV