Reklama
Archiv - Zprávy

Revoluce v servisech Volvo - nechte se hýčkat

Volvo Personal Service - tak se jmenuje nový revoluční přístup zákazníků k servisu u automobilky Volvo. Jde o unikátní servisní koncept, který se věnuje nejen automobilu (což je samozřejmost), ale také jeho majiteli.
Zdroj: VOlvo

Základní princip je v tom, že každý zákazník má svého osobního technika, To znamená, že nejednáte zprostředkovaně s technikem, který poté zadává úkol mechanikovi. Osobní technik se postará o vše – od sjednání servisní schůzky až po provedení vlastního servisu nebo opravy. A tím jeho činnost nekončí, v závěru vám vůz osobně předá s vysvětlením, jaké práce na něm provedl a vysvětlí fakturaci.

Mezi osobním technikem a vámi tak vzniká určitý vztah. Výhodou je, že osobní technik zná nejen daný automobil, ale i vaše preference.

Navíc v rámci programu Volvo Personal Service na jednom voze pracují hned dva osobní technici současně. Trochu tím kopírují styl používaný v závodních pit stopech. Výhodou je zkrácení servisní doby, a také sdílení zkušeností či specializace členů týmu. Navíc součástí jakéhokoliv servisního úkonu či opravy je i důkladná prověrka bezpečnostních systémů, kontrola stavu akumulátoru, a také nejnovější aktualizace softwaru.

Vzhledem k týmovému nasazení bývá většina servisních úkonů hotova do hodiny, proto si na svůj vůz můžete počkat v pohodlí speciálního salónku ve  skandinávském stylu.  Je možné si odpočinout při šálku kávy, přečíst si časopis nebo se připojit přes wi-fi a věnovat se pracovním záležitostem. Ovšem z vlastní zkušenosti vím, že nejzajímavější je sledovat práce na svém voze přes sklo, dělící showroom od servisních prostorů. Navíc osobní technici v průběhu prací mohou zodpovědět na vaše dotazy týkající se jejich konkrétní činnosti.

Výborné je, že se nejedná pouze o nějakou vizi, zkoušenou třeba pouze ve Švédsku.  V naší republice již se s tímto přístupem můžete setkat u Auto Cardion Brno a SPX – CAR Zlín. Další zavádění probíhá na servisních pracovištích Auto Palace Brno, Autokomplex Matějka Olomouc a SRBA Servis Jíloviště. Plánují se u Mach Motors České Budějovice a Auto Staiger Praha.

Prostě návštěva servisu už není „za trest“ ale poskytne i příjemný zážitek.

Autor textu: expert František

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV