Reklama
Archiv - Zprávy

Rafael Nadal vyhrál Mercedes-AMG GT, ale barva se mu nelíbí

Poprvé od roku 2010 vyhrál Rafael Nadal turnaj ATP na trávě. Bylo to ve Stuttgartu. A jako cena tu byl velmi symbolicky Mercedes-AMG GT v jasně žluté barvě. Jenže ta barva se Nadalovi nelíbí.
Zdroj: Mercedes-Benz

Rafael Nadal vyhrál ve Stuttgartu nad Victorem Troickim a součástí výhry je báječný Mercedes-AMG GT (jeho test jsme mohli nedávno sledovat v našem Autosalonu) v barvě tenisového míčku. Pěkná výhra.

Nadal ovšem už deset let funguje jako firemní ambasador značky Kia. A tak při předání výhry komentoval auto takto: „No, není to Kia, ale je docela pěkné. Nejsem si ale jistý, jestli si ho nenechám přelakovat. Tahle barva je už na mě trochu moc.“

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV