Reklama
Archiv - Zprávy

Nissan má auto se sprostým názvem!

Objevili jsme ho, hříšníka, přímo na výstavišti v Tokiu v rámci probíhající světové Motor Show! Ta se nesla jednoznačně v duchu elektrifikace. Za průkopníka tohoto trendu můžeme bezesporu označit automobilku Nissan.
Zdroj: Nissan

Její model Leaf se pyšní titulem “nejprodávanější eletromobil planety”. V Tokiu Nissan dokonce představil Leaf vytuněný společností Nismo.

Padlo další tabu. Spoilery, lištičky, úpravy aerodynamiky, podvozku už nebudou doménou jen a pouze konvenčích aut se spalovacími motory. Budou se pravděpodobně generovat sportovní virtuální zvuky pro sound-generátory elektromobilů, přemotávat dráty v motorech, šlechtit jejich magnety. Kdo ví, kam elektrošílenství dospěje.

Reklama

Každopádně právě u Nissanu narážíme na auto-schizofrenika. Velkoprostorvý elektrický model, který svým názvem elektromobilitu naprosto popírá. Jak a proč můžete odhalit v přiloženém videu, které vám předkládáme jako jeden ze střípků našeho natáčení z letošní Tokyo Motor Show. Do speciálního dílu, který uvidíte tento čtvrtek, se bohužel nedostalo, ohrozilo by mravní výchovu mládeže a v televizi Cool by muselo zaznít jedno velké cenzurní “pííííííííp”! Nakonec podívejte se sami…

Reklama

Autor textu: expert Pepa


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV