Reklama
Archiv - Zprávy

Nissan GT-R stihne další vylepšení. Nová generace přijde až za pár let

Nissan prý chystá vylepšení pro svou chloubu GT-R R-35, které vyplní dobu, než ke slovu přijde nová generace.
Zdroj: Nissan

Jeden z členů vedení Nissanu Phillipe Klein v rozhovoru řekl, že GT-R má stále potenciál pro vylepšení. Dokonce se prý na nich už pracuje, takže současná generace tohoto ultimativního nissanu, jež se prodává od roku 2007, se ještě rozhodně nechystá do důchodu. Klein nebyl nijak konkrétní, nicméně dá se očekávat, že GT-R dostane nějaký vylepšený aerodynamický paket a úprav se nejspíše dočká i vidlicový šestiválec o objemu 3,8 l se dvěma turby. GT-Rko je taková japonská herní konzole, takže můžeme čekat i úpravy softwaru a nejspíše i podvozku a odpružení. Jestli se změny dotknou i verze GT-R Nismo nevíme, ale bylo by zajímavé, pokud by se něco událo i s touto bestií s výkonem 447 kW.

Co se týče příští generace, Klein naznačil, že rozhodně nepůjde o čtyřdveřový vůz. Šíří se ovšem zvěsti, že na základě GT-R by mohl vzniknout čtyřdveřový model od Infinity. Nová generace GT-R se má objevit na konci roku 2017 nebo začátkem roku následujícího. Nejspíš to bude hybrid inspirující se konceptem Nissan Vision Gran Turismo.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV