Reklama
Archiv - Zprávy

Nejodvážnější vánoční praktiky s autem

Vánoce jsou svátky klidu, ale taky ráj všech možných činností, které hraničí s bláznovstvím. A jelikož již tomuto času odzvonilo, podívejme se na kuriozity, které by vás mohli inspirovat na příští Vánoce

Nejodvážnější praktiky

Na Vánoce zdobíme své domy, až září jak palác z pohádky Walta Disneyho, za okna cpeme svíčky, na dveře věnce, kupujeme předražený červený kytky, který ještě před Štědrým dnem uschnou. Loupene ořechy, abychom si pak popálili ruce o svíčky, který se na skořápce stejně převrhnou. Jednoduše počínáme si dost infantilně. 

Idiotské zvyky a praktiky se nevyhýbají ani světu automobilů. Přinášíme Vám ukázky některých z nich. Zatím nad nimi člověk může kroutit hlavou, my ale prorokujeme, že se z některých stanou pevné vánoční automobilové tradice a začněme třeba tím, jak si lidi balí svá auta do papíru jako obří vánoční dárky. 

Takže vzhůru do papírnictví, nakupte kilometry papíru, nejlépe se sněhuláky, pak tunu lepící pásky, postříkejte to nějakým protihořlavým sajrajtem a můžete balit. Máte celý den co dělat. A pak samozřejmě vyrazit do ulic, ukázat tu parádu. Jestli změnu barvy a designu zapisují naši aktéři do technického průkazu, těžko říct, policii zatím asi nepotkali…

Auto jako vánoční balík - tohle pošta rozhodně nedoručí

Hit Vánoc - ozdobte stromek driftem

Těm, co umí trochu řídit a dokonce to zvládnou i bokem, nabízíme inspiraci, jak ozdobit vánoční stromek driftem. Porušíte přitom všechny dopravní předpisy a bude to chtít garáž velkou jako parkoviště, každopádně Santa nebo Ježíšek podobnou kreativitu při zdobení stromečku určitě ocení. Zvládli byste to taky? Aneb Vánoce alá drifter…

Reklama

Autor textu: Expert Pepa


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV