Reklama
Archiv - Zprávy

Morelo Empire Liner - Palác na kolech

Německá značka MORELO vznikla v roce 2010 a od té doby se řadí mezi nejlepší obytné vozy v Evropě. Má 5 modelových řad - HOME, LOFT, PALACE/PALACE LINER, ALKOVEN a EMPIRE LINER – nejluxusnější model, do kterého naložíte malý vůz či motorku!
Zdroj: Morelo

Ne že by ostatním z modelů Morelo něco chybělo, ale Morelo EMPIRE LINER nabízí ještě trochu více. Nakonec u tohoto luxusního obytného vozu nejde jen o to, co člověk potřebuje, ale i o to, co skutečně chce.

Nejvíce oblíbená je garáž na osobní automobil nebo velkou motorku a vyjížděcí boky - neboli Slide Out. Nemalou součástí obytného vozu je také velká kuchyň - plně vybavená včetně indukčního sporáku, plynové či mikrovlné trouby s grilem, myčkou a velkou ledničkou s mrazákem a kávovarem.

Ložnice Vám nabídne různé varianty tvarů postelí s panoramatickým oknem, které Vám umozní pozorovat celou noc hvězdnou oblohu. Prostorná koupelna s toaletou včetně bidetové sprchy a pračky. V zimě jsou oblíbené elektrické radiátory na lyžáky.

V obytném prostoru Morelo jsou dvě televize, velké šatní skříně, trezor, tiskárna, centrální vysavač. Podle vlastního stylu si volíte odstíny, barvy a materiály dekorů, kamenů, kůže a koberců, jako ve svém vlastním domě.

V našem redakčním testu František testoval model EMPIRE LINER 110 GSB, ke shlédnutí v našem video archivu: zde a zde.

 

V těchto dnech navíc probíhá zahájení sezóny 2019, kde se na všechny typy obytných vozů Morelo můžete přijít podívat! Více informací zde

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV