Reklama
Archiv - Zprávy

ECONOMY INDEX - SRPNOVÝ VÍTĚZ

Akce, slevy, discount – na to český zákazník slyší. Jenže auta nejsou rohlíky nebo ponožky...
Zdroj: Autosalon

Jak vybrat nové auto? Poradíme!

Nikdo nemá čas procházet desítky aktuálních ceníků, katalogů a brožur a ještě se vyznat v obvyklých kličkách automobilek. A kdo čas má, zase nemá peníze na nové auto. Začarovaný kruh? Mohl by být, nebýt expertů pořadu AUTOSALON, kteří mají vše zmíněné v malíku! Každý měsíc vám proto dáváme tip na model s hodně zajímavým poměrem cena-výkon.

Výhodné turbo-kabrio není protimluv

A protože končí léto, volba padla logicky na kabriolet. Není sice nejhezčí, ani nejnovější, ale právě díky tomu koupíte plně vybavené čtyřmístné kupé-kabrio OPEL CASCADA s výkonem 147 kW (200 k) za cenu, kde u konkurence dostanete o třídu menší holátko.

Reklama

 

Autor: Expert Dan


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV