Reklama
Archiv - Zprávy

Budete jeden z pětašedesáti? Volkwagen e-Golf

Program rozšíření elektromobilů berou u Volkswagenu vážně! Český importér Porsche ČR nyní připravil pětašedesát e-Golfů pro vybrané klienty...
Zdroj: Porsche ČR

Nejprve si je půjčíme....

            Dovozce Porsche ČR nejprve oznámil program sdílení elektrických Golfů u společnosti Car4Way v Praze a minulý pátek zase rozdal pět symbolických klíčků od prvních e-Golfů, zapůjčených do desetiměsíčního zkušebního provozu vybraným institucím, mezi nimiž nechybí pražský magistrát, mostecký autodrom, ostravští hasiči a pražský podnik Top Expo, spolupracující na projektu chytrých měst. Jejich řidiči se tak přesvědčí na vlastní kůži, jak elektromobil funguje a jezdí, jaký je skutečný dojezd a provozní náklady.

            Největší český dovozce automobilů Porsche ČR tak připravil rozsáhlý program DEP, což není nic jiného než Demo e-car program, jehož cílem jsou vzdělávání, průzkum trhu, testování elektromobilů ve fleetovém provozu, nové kooperace a zpětné vazby, ale i pasování Porsche ČR na průkopníka e-mobility v českých zemích!

Také v Autosalonu!

            Elektrický e-GOLF je základem zápůjčky. Po letošním faceliftu se rovněž elektrická verze představila s řadou zlepšení. Je výkonnější o 21 koní (nyní 136 k, tedy 100 kW) a dojede dále (až 300 km). Svou troškou do mlýna přispěje také náš Autosalon! Můžete se těšit na připravovanou soutěž, kdy účastníci poprvé v životě usednou za volant osobního elektromobilu. A jaké jsou jejich dojmy? Brzy uvidíte!

Reklama

Autor textu: Tom Hyan


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV