Reklama
Archiv - Zprávy

1950 Wattů – jak hraje nejvýkonnější SUVéčkové audio za stovky tisíc? Posuďte sami!

Test impozantního velkovozu Bentley Bentayga už je minulostí, proběhl v televizi, kde profrčel s výsledkem pod 90%...
Zdroj: Autosalon

Co ještě nezaznělo, že když auto za pološera postavíte někde v temné ulici a mrknete na něj z předoboku, připomíná nápadně londýnský taxi. Ale pro východní typy dobrý. Nechceme auto urážet, zesměšňovat, pohrdat jím, jen se vždycky snažíme postavit ho na druhou misku vah, a v té první mít jeho cenu. Polovina vah s bankovkami padá dolů, vyvážený stav zde rozhodně není. 

Třeba si vysekne Bentayga ostruhy v testu audioaparatury. Podrobíme ji Baumaxa indexu. Kdy z jejích statisícových reproduktorů pustíme přes Spotify jednu z písní Xaviera Baumaxy. Padla volba na píseň „Mezirolí“. Ta tak nějak k Bentayze sedne. Vy si ji poslechněte, je puštěna před bluetooth audio v nejvyšší kvalitě do audiosystému vozu, jehož korekce jsou na nulách. Záznam zvuku prováděn stereomikrofonem z pozice řidiče. Příjemný poslech a představte si, jak s vypůjčenou Bentaygou míříte do Varů…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV