výsledky pro hledaný tag:

Dakar

ODHALENÍ: Aktuální zprávy z Dakaru přivážejí autobusy!

Víte, že nebýt autobusů, neměli byste z Dakaru ani jednu aktuální zprávu? Nedočetli byste se, kdo byl první a kdo poslední, kdo se vyboural a na koho naopak čekali v cíli vavříny. Nebýt autobusů, Dakar by zůstal v informační anonymitě a nevěděl by o něm n
14.02.2018 09:12
|
0

ODHALENÍ: Dakar vyhrávají barevné fixy!

Úspěch na Dakaru se skládá z maličkostí i velkých věcí. Tušili byste, že zásadní roli mohou hrát barevné fixy a tajemná znamení, která připomínají hieroglyfy?
12.02.2018 08:45
|
0

Gerard de Rooy si užíval Dakar „jako za stara”

Pro Gerarda de Rooye a jeho Iveco to byl okamžik plný nostalgie, když v třídě nákladních vozů T4 dojeli jako první do cíle letošního závodu Africa Eco Race pod vlajkou nizozemského týmu Petronas Team de Rooy.
11.02.2018 11:06
|
0

ODHALENÍ: Proč Peugeoty vyhrávají Dakar?

Nadvláda Peugeotů na Dakarské rallye je neoddiskutovatelná. Jak ale dosáhly toho, že mají tak skvělé výsledky a zvládnou doslova neskutečný terén, i když jde jen o zadokolky?
09.02.2018 13:25
|
0

První v cíli na Rallye Dakar? Novináři!

Rallye Dakar! Nejrychlejší na nejtěžší rallye jsou novináři. Musí totiž dorazit do nového dakarského bivaku v době, kdy jsou závodníci ještě na trati. Jedině tak zvládnou reportovat o dění na trati do televizí, rádií i na internet.
08.02.2018 12:00
|
0

Lukáš Kvapil se chce na Rallye Dakar 2019 vrátit na čtyřech kolech

Motocyklový závodník Lukáš Kvapil má za sebou Rallye Dakar 2018, které se účastnil v rámci doprovodného media týmu. Na příští sezonu se však chce vrátit zpět do role závodníka, a tak je aktuálně ve hře několik variant dvoustopých speciálů.
28.01.2018 20:12
|
0

Yamaha na Dakaru kralovala kategorii čtyřkolek. Macháček s Tůmou podali výborné výkony, Olga Roučková první Češkou v cíli.

Quady Yamaha a Dakar, to je nekonečný příběh plný úspěchů. Od roku 2009, kdy čtyřkolky získaly samostatnou a svébytnou kategorii, se z vítězství radovali jen odvážní muži na čtyřkolkách právě značky Yamaha, včetně úspěšného českého reprezentanta Josefa Ma
28.01.2018 18:41
|
0

Oba doprovodné vozy Volkswagen Crafter 4Motion dojely do cíle Rallye Dakar 2018 bez jediného problému

Letošní jubilejní čtyřicátý ročník Rallye Dakar absolvovaly úspěšně (kromě tří jezdců pardubického týmu BARTH Racing) také dva doprovodné vozy Volkswagen Crafter 4Motion. Jejich úkolem bylo vytvářet celému týmu dokonalé zázemí v extrémních podmínkách na c
28.01.2018 16:05
|
0

Big Shock Racing na Dakaru slaví úspěchy. Martin Macík pátý, Jan Brabec devětatřicátý.

Závodníci sedlčanského týmu Big Shock Racing v letošním extrémně náročném ročníku Rallye Dakar získali výborná umístění hned ve dvou kategoriích. Martin Macík, František Tomášek, Jan Mrkva a jejich liazka Franta vybojovali výbornou 5. pozici v poli kamion
21.01.2018 19:48
|
0

BARTH Racing je s výsledky na letošním Dakaru spokojený. Legenda Josef Macháček skončil pod nejlepší desítkou a prosí o návrat do Afriky.

Nejtěžší maratonskou motoristickou soutěž dokončili tři jezdci z českého týmu BARTH Racing. Matador na čtyřkolce Josef Macháček skončil v konečném hodnocení na 12. místě, jeho týmový kolega Zdeněk Tůma dojel celkově patnáctý. Pojedenácté dokončil Dakar ta
21.01.2018 18:37
|
0

Carlos Sainz, Lucas Cruz a jejich Peugeot 3008DKR Maxi triumfovali v Rallye Dakar

Po 8 793 kilometrech dun, horských průsmyků, kamenitých tratí a nebezpečí všeho druhu na území Peru, Bolívie a Argentiny získala posádka Carlos Sainz/Lucas Cruz pro Peugeot 3008DKR Maxi ve 40. Rallye Dakar vítězství. Tento triumf byl pro Team Peugeot To
21.01.2018 16:35
|
0

Tragédie na Dakaru

Od roku 1979 zemřelo na Rallye Dakar přes 70 lidí a nespočet strojů. Nejtvrdší motoristický závod si vybírá tu nejkrutější daň. Přesto se do Dakarské rulety každý rok hlásí další a další závodníci, včetně odvážných Čechů!
19.01.2018 13:23
|
0

Libor Podmol sedlá novou motorku. Pro Husqvarnu se rozhodl také kvůli Dakaru!

Freestyle motokrosař Libor Podmol se rozhodl po pěti letech vyměnit značku svého motocyklu. Od letošního roku přešel z Yamahy na Husqvarnu.
17.01.2018 10:12
|
0

Dakar opustil zemi koky a lithia!

Pořad Autosalon přináší exkluzivní informace ze zákulisí nejxtrémnější motoristické soutěže! Mapujeme všechno to, co v ostatních reportážích ani televizích neuvidíte!!
16.01.2018 13:15
|
0

Vášeň nocí na DAKARU

Všechna média teď zahlcují informace z nejtěžšího automobilového závodu světa jménem Rallye Dakar. I tým Autosalonu na ní je, ale jak jste mohli postřehnout, nikde ani písmenko ani zmínka o tom, co se na Dakaru děje, téměř jako bychom se stali neviditelný
15.01.2018 12:15
|
0

Pět největších pastí Dakarské rallye - prach, řečiště nebo velbloudí tráva!

V sobotu 6. ledna startuje nejnáročnější motoristická soutěž planety v peruánské Limě. A právě v Peru čeká i nejtěžší výzva – v úvodních dnech soutěže prověří dakarskou kolonu velké duny. Závodní sestava týmu BARTH Racing zmapovala pět největších pastí, k
06.01.2018 11:35
|
0

Čeští jezdci na Yamahách vyrážejí na Dakar 2018

Čas, který zbývá do startu 40. ročníku legendárního závodu Rallye Dakar, už můžeme počítat na dny. Čeští závodníci ještě ve zdánlivém poklidu oslavili Vánoce, ale v hlavě už se jim honí nadcházející dakarská dobrodružství. Krátce po svátcích totiž odletí
29.12.2017 09:40
|
0

Dva vozy Crafter 4Motion jsou na cestě do peruánské Limy. Vozy absolvují legendární Rallye Dakar 2018 v roli doprovodu.

Dva nové vozy Volkswagen Crafter 4Motion vypluly společně s další technikou týmu BARTH Racing z francouzského přístavu Le Havre do peruánské Limy. Z hlavního města Peru se 6. ledna 2018 vydají jako doprovodná vozidla po trase Rallye Dakar 2018. Volkswagen
18.12.2017 12:50
|
0

I kamion může létat. Parádní skok ruského Kamazu

O pohon tohoto závodního monstra se stará osmiválec o objemu 16,2 litru a výkonu neskutečných tisíc koní. Desetitunový sporťák zvládne rozhýbat na 100 km/h za 11,5 sekundy, a když na to přijde, dokáže i létat.
08.06.2017 17:15