Reklama
Nová auta

Alfa Romeo prý chystá nové MPV, které by mohlo navázat na historický model Promiscuo

Zrovna od Alfy by takovou karoserii čekal jen málokdo, ale značka chce rozšířit modelovou nabídku

Volkswagen ID. Buzz

Zdroj: Bart Běhal pro Autosalon.tv

Volkswagen má v segmentu rodinných MPV zastoupení v podobě čistě elektrického modelu ID. Buzz. Ten sice zaujme svým vnějším vzhledem, ale vyloženě luxusní interiér nenabízí. Automobilka se snaží spíše o praktičnost a variabilitu, jakkoliv i v těchto ohledech má zatím tento model jisté rezervy.

Mercedes-Benz třídy V

Zdroj: Tiskový servis Mercedes-Benz

Mercedes-Benz třídy V patří mezi nejluxusnější a nejoblíbenější velká MPV i na našem trhu. Jeho úspěch je ale globální. Model vznikl z  užitkové dodávky Vito. Standardně je minimálně šestimístný a nově se nabízí i elektrická varianta EQV.

Hyundai Staria

Zdroj: Bart Běhal

Hyundai Staria překvapil automobilový trh zejména svým futuristickým vzhledem připomínajícím vesmírnou loď. Jedná se o velmi prostorné vozidlo s až devíti sedadly, které nabízí různé konfigurace uspořádání interiéru, včetně luxusnějších.

Volvo EM90

Zdroj: Tiskový servis Volvo

Svoje vůbec první rodinné MPV nazývá Volvo obývákem na kolech a po technické stránce se jedná o sourozence čínského modelu Zeekr 009, který je produktem koncernu Geely, do nějž spadá právě i Volvo. Jedná se o luxusní velké MPV s čistě elektrickým pohonem, které by se mělo oficiálně ukázat 12. listopadu.

Lexus LM

Zdroj: Tiskový servis Lexus

Po designové stránce naprosto unikátní Lexus LM (Luxury Mover) je čtvrtým modelem v rámci tzv. „Nové kapitoly“ designu japonské značky. Luxusní MPV se bude prodávat na 60 trzích včetně České republiky a má nabídnout špičkové technologie, materiály a prvky výbavy.
Reklama
Autosalon TV