Reklama
Archiv - Zprávy

Zuřivý cyklista v Praze nesmyslně demoloval Porsche. Neznáte ho?

Poslední dobou to na našich silnicích vypadá jako v nějaké špatné komedii. Řidiči se vybržďují, jsou agresivní a nevyzpytatelní. A před pár dny se k nim přidali i cyklisté.
Zdroj: Týdeník Policie

Pamatujete si na toho pitomce, který v Porsche vybrzdil hasiče? Jeho chování nám přišlo minimálně příšerné. Včera jsme vám zase ukazovali řidiče modré Fabie, který si k nesmyslnému ohrožení vybral rovnou autobus plný lidí. Oba už jsou naštěstí v péči policistů, kteří, jak doufáme, s nimi provedou krátký proces.

Dnes vám ale neukážeme řidiče, ale chodce, respektive asi cyklistu. Ten totiž při přecházení přes přechod napadl černé Porsche Macan, které stálo na semaforech na červenou. Vše se odehrálo 8. 5. 2017 v křižovatce ulic Bucharova a Petržílkova asi v půl 8 večer. Řidič Porsche zastavil na červenou a když chodcům padla zelená, na přechod vstoupil mladík s jízdním kolem. Když ale došel k Porsche, začal na řidiče ukazovat obscénní gesta a nadávat mu. Následně vzal to své kolo, kterým vší silou bouchl o auto.

Pak se prostě sebral a odkráčel na druhý konec přechodu. Ale ne proto, aby odešel, ale proto, aby si kolo odložil. K autu se totiž znovu vrátil a udeřil několikrát do kapoty. Úplně chápeme řidiče, že z auta raději nevylezl. Dle našeho odhadu je ten blázen pod vlivem něčeho hodně silného a řidič nemohl vědět, jestli někde nemá schovanou nějakou zbraň.

Škoda na Porsche je vyčíslena na 50 tisíc korun. Policie ale zatím útočníka nenašla, a tak prosí veřejnost o pomoc. Pokud víte, kdo to je, kontaktujte prosím linku 158.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV