Reklama
Archiv - Zprávy

Žena v autě tvrdě srazila cyklistu, po nárazu se zázračně zvedl

Vlastně bychom správně měli mluvit o chodci, muž s kolem totiž před přechodem poslušně sesedl z kola a přes silnici ho vedl. Ani to a přednost dvou dalších řidičů, kteří před přechodem zastavili, ho však neuchránilo před velmi nepříjemným zážitkem.
Zdroj: ViralHog

Zpoza ostatních aut, která čekala před přechodem, se nečekaně přiřítila černá Lada s maldou řidičkou za volantem. Muž si sice auta na poslední chvíli všiml, zjevně se však lekl a zareagovat už nestihl. Auto rozhodně nejelo padesátkou, protože však řidička alespoň tvrdě šlápla na brzdy, rychlost samotného nárazu už tak hrozivá nebyla. Přesto však muže bez helmy čekal tvrdý náraz do čelního skla a pravého A sloupku auta, který ho i s kolem odmrštil na silnici.

Nehoda se stala před týdnem v ruském městě Tver, dříve známém jako Kalinin, které leží na soutoku řek Volha a Tverca na cestě z Moskvy do Petrohradu. Velmi snadno mohla být pro muže na přechodu fatální, jako zázrakem se však ihned po nárazu zvedl, i když poněkud nejistě a pochopitelně otřeseně. Druhý den ho jistě muselo bolet celé tělo, doufáme však, že žádné vážné zranění neutrpěl.

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV