Reklama
Archiv - Zprávy

Závodníci po sobě šli auty i pěstmi. Uklidnil je až taser

Motorsport je extrémně náročný, a to jak technicky a fyzicky, tak psychicky. Závodní jezdci musí vydržet a přežít obrovský tlak, který na ně vytváří tým, ostatní jezdci i vlastní hlava, a to při každém závodě a po celou závodní sezónu. Občas ten pohár trpělivosti ale přeteče a pak se může stát i toto.
Zdroj: racecarjunkie8

Celá ta situace je vlastně na první pohled celkem vtipná, ale jen do chvíle, než vám dojde, že to, co vidíte, má policejní dohru a účastní se toho na první pohled dospělí jedinci. Ale jak říkáme, když už to jednou přeteče, nedá se s tím asi nic dělat. Pořádně to přeteklo dvěma postarším závodním jezdcům z amerických amatérských závodů, které nám nejvíce připomínají Nascar. Závod se jel na okruhu Anderson Indiana Speedway a už od prvních sekund videa je patrné, že dva z jezdců se zjevně v lásce nemají.

Rychlý policejní zákrok

Když trať opustí zaváděcí vůz, závodní stroje, respektive jejich piloti, se do soubojů pustí v opravdu ostrém tempu. Ti dva, kteří si rozhodně nechtějí nic darovat zadarmo, se ale možná pro svou přemotivovanost během chvilky dostanou do křížku. Poté, co do sebe nabourali celou vyhrocenou situaci jeden neunesl a vyjel s autem druhému doslova na hlavu.

To si ale dotyčný samozřejmě nenechá líbit, z auta vyleze a jde si to se soupeřem vyříkat ručně. Pár ran mu asi uštědří, ale než se stihne pořádně rozmáchnout, přiběhne policista a složí ho elektrickým šokem z taseru. Oba jezdci nakonec skončili v poutech a podle šéfa závodní tratě mají doživotní zákaz účastnit se na tomto okruhu jakýchkoliv závodů. Oba navíc za své chování vyfasovali vysokou pokutu.

My souhlasíme s pokutou a možná i tím zákazem, ale nejsme si jisti, že bylo nutné takového dost drsného policejního zásahu. Možná by bývalo stačilo, aby si to ti dva opravdu vyříkali „po chlapsku“ a mohl být klid.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV