Reklama
Archiv - Zprávy

Žádný Hyundai. Tímhle jezdí do terénu policie v USA

Jaké je nejlepší policejní auto? Takové, které je nejen dostatečně rychlé na silnici a nezastavitelné v terénu, ale zároveň budí také náležitý respekt. Přesně takový je Ford F-150 Police Responder, který automobilka začne nabízet americkým policistům letos na podzim.
Zdroj: FORD

Jak je patrné na první pohled, Ford F-150 Police Responder pro modelový rok 2018 je velký americký pickup se vším všudy. Díky šestiválci EcoBoost o objemu 3,5 litru má výkon 375 koní a točivý moment 636 Nm, dostal desetistupňovou automatickou převodovku a samozřejmě pohon všech kol. Jedná se o provedení SuperCrew se čtveřicí dveří a vůz tak uveze nejvíc pasažérů a nákladu a utáhne nejtěžší přívěs ze všech policejních vozů v univerzální kategorii Pursuit.

Policejní provedení má oproti sériovému modelu výkonnější brzdy, upravenou přední nápravu, výkonný alternátor, ochranné pláty pod podvozkem nebo tažné zařízení schopné utáhnout až 3175 kilogramů. Vnitřek je především funkční a snadno udržovatelný, zajímavostí ale je, že přední sedadla se nedají probodnout. Raději nechceme přemýšlet, na základě jakých zkušeností tuto vychytávku americká policie využívá...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV