Reklama
Archiv - Zprávy

Za hranou! Svítivě zelená Alpina B7 Biturbo

Existují automobilky, u nichž se zákazníkovým představám meze nekladou. Dokonalým příkladem budiž německá Alpina, která již dlouhá léta produkuje vysoce výkonné vozy na základech luxusních BMW. Jenomže jak známo - za peníze si vkus nekoupíš…
Zdroj: Alpina

A tak vzniklo toto dílo. Vůz s označením Alpina B7 Biturbo, který nabízí hned 608 koní a jeho reálná maximálka dalece přesahuje 300 km/h. Úžasný stroj k překonávání dlouhých vzdáleností, který je jako stvořený pro německý Autobahn. A nebýt čtyř koncovek výfuku či výraznějšího bodykitu, snad byste si podobného rychlíku ani nevšimli. To ovšem není dnešní případ.

Nejkřiklavější 600koňový sedan!

Někdo si totiž na opravdu luxusní sedan vybral křiklavě zelenou barvu s označením Java Green, kterou si můžeme připodobnit k limetkově zelené, do níž vám upadla lahvička s fosforem. Auto je v tomto laku dokonce tak výrazné, že s nejvyšší pravděpodobností nepotřebuje ani světla. A my se vás proto ptáme. Považujete něco podobného za vrchol nevkusu, anebo se vám podobně extrovertní Alpina B7 Biturbo líbí?

Barva samozřejmě nikterak nezastiňuje kladné stránky zhruba sedmimilionového vozu, ovšem je otázkou, jestli se na vás mnozí ve svítivě zeleném korábu budou dívat s úžasem, anebo spíš skrz prsty. Tak alespoň že interiér v kombinaci světlé kůže a luxusního kořenového dřeva se podobně zelené kombinace nedočkal.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV