Reklama
Archiv - Zprávy

Volvo, to je tank. V tomto případě to platí doslova

Volva už dlouhá desetiletí platí za robustní auta, a to díky svým hranatým tvarům i štědře dimenzované konstrukci. Také Volvo V70 předchozí generace platilo za vůz bytelný jako tank a někdo tuto přezdívku vzal doslova.
Zdroj: Reddit

Říká se, že prává švédská Volva jsou nezničitelná. Nejenom bezpečí, ale i výdrž je u nich na vysoké úrovni, za čímž stojí kvalitní švédská ocel. Jedním z takových aut je i Volvo V70, se kterým velká část dlouholetých majitelů najela klidně půl milionu kilometrů a kromě oleje nemusela na nic sáhnout. Lidé tak postupem času začali stará Volva milovat.

Ovšem nic se nemá přehánět, a i když je přezdívka „tank“ pro Volvo více než příhodná, dělat z něj opravdový tank - dokonce s věží ze střešní rakve a maketou děla - je snad už trochu moc. Ale vlastně, proč ne. Aerodynamika sice v tomto případě dostala slušně na zadek, funkčnost auta až na horší výhled ven ale nijak snížena nebyla a je nepochybné, že toto Volvo rozdává do celého okolí jen radost a dobrou náladu.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV