Reklama
Archiv - Zprávy

Věk je jen číslo! Důchodce v Hellcatu vypráskal řidiče Corvette

To si tak jedete ve své parádní Corvette, užíváte si její zvuk i zrychlení, když vtom vás dojede starší prošedivělý pán, který řídí neuvěřitelný Dodge Challenger Hellcat. A nenechá vás ujet.
Zdroj: Youtube

Tak nějak si představujeme ideální náplň volného času v důchodu. Sedět za volantem nějakého skvělého auta, potkávat podobné nadšence a užívat si tu spoustu času, kterou můžeme trávit tím, že pálíme benzín. A někteří i pneumatiky. Protože je to ale asi utopie, musíme si vystačit s podobnými videi. To dnešní nás zaujalo právě proto, že z něj přímo čiší taková ta autařská pohoda a sounáležitost. A té přece není nikdy dost.

Podle všeho video pochází z Ameriky, kde se na jedné silnici potkaly dvě generace petrolheadů. Zatímco ten mladší dal přednost nadupané Corvette, ten starší sáhl po muscle car tělem i duší, tedy modelu Dodge Challenger Hellcat. Potkali se nejspíš náhodou, ale jeden druhému ukázali, že obě auta rozhodně stojí za hřích. A nemyslete si, to, že je řidič Hellcatu o dost starší, neznamená, že neumí hrdě ukázat zadní lampy. Umí, a dokonce několikrát! Nejde ale o žádnou zlomyslnost, jen si tenhle chlapík s šedivými vlasy své auto koupil právě proto, aby těm mladším ukázal, jak se to dělá. :)

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV