Reklama
Archiv - Zprávy

Varování pro všechny: Chtěla být za hvězdu, zabila se o sloup

Příhody jako tato se na světě nestávají každým dnem. Naštěstí. Už od mala nás totiž dospělí učili, že dávat ruku z okna je nebezpečné, a kdybychom v dětském věku z jedoucího auta vystrčili hlavu, nejspíš by to skončilo pěknou sekanou. Tuto mladou Rusku ale zřejmě nikdo nepoučil, a tak zcela zbytečně zemřela.
Zdroj: ru24

Všechno to začalo příjemným výletem do Dominikánské republiky. Pětatřicetiletá Natalia Borodina vzala svou kamarádku a vyrazila vstříc dobrodružství. Na výlety si mladé Rusky půjčily dostupnou Kiu Picanto a jezdily.

Natalia pak ale dostala hloupý nápad a svlékla se do půl těla. Posilněna sebevědomím začala vylézat z pravého předního okna, aby se pořádně nadechla a v zápětí se cítila jako polonahá hvězda. Její o tři roky mladší kamarádka, Ivanna Boirachuk, však byla horší řidičkou, než si Natalia myslela. Vše proto skončilo tragédií.

Soustřeďte se na řízení

Mladší kamarádka Ivanna totiž svou extrovertní kamarádku při celém vystoupení natáčela a místo toho, aby se soustředila na řízení, úplně na něj zapomněla. Z toho důvodu začalo nestabilní Picanto pomalu ale jistě zatáčet doprava, až nakonec najelo na obrubník, kde došlo k proražení boční pneumatiky. Krátce poté projelo těsně kolem sloupu s dopravním značením. Natalia byla stále vykloněná z okna a sloup byl příliš blízko... Její tělo tvrdě narazilo a následky byly katastrofální.

Místní policie mladší kamarádku okamžitě zatkla a obvinila ji z nepezpečného jednání, kterým zavinila smrt z nedbalosti. Je to však úplně jedno. Mladé Rusce život už nikdo nevrátí a jejímu 11letému synovi se bude tak jako tak stýskat po mámě.

Vezměme si ponaučení

Abychom si to shrnuli. Žádnou z aktérek rozhodně nechceme očerňovat a už vůbec je neodsuzujeme. Každý byl mladý a každý dělal nerozvážné chyby. Je ale pravdou, že vyklánění se z okna jedoucího vozu prostě není bezpečné. A aby tato smrt nebyla zcela zbytečná, myslete na to, když vás čirou náhodou něco podobného napadne.

Z celého incidentu je k dispozici i video, nicméně před jeho zhlédnutím vás musíme varovat - je na něm úplně vše, a i když se tragedie odehrála ve vteřině, člověka zamrazí.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV