Reklama
Archiv - Zprávy

V Rusku umí udělat z totálního vraku nové auto

Zázraky na počkání! My Čeči máme prý pověstné „zlaté české ručičky“. Jak to tak ale vypadá, v Rusku je mají ještě o trochu zlatější. Nakonec v Rusku je přece možné všechno.
Zdroj: Autobotanik

 

 

 

Existuje tam firma jménem Autobotanik, která se specializuje na opravy vraků po opravdu velkých autonehodách. Do rukou se jim každodenně dostávají totálně zničené karoserie, které na první pohled už ani nevypadají jako auta. Často jsou zcela ohnuté, pomačkané a zralé leda tak do šrotu. Jenomže místní parta mechaniků právě takto zničená auta bere jako výzvu. 

Stačí pár týdnů, hodiny a hodiny práce se svářečkou, pár nocí na rovnací stolici a šikovný lakýrník.

Reklama

Výsledkem je například krásně se lesknoucí Škoda Octavia “ve vůni”, ve které byste původní auto po totálce nikdy nepoznali. I když můžeme svým způsobem obdivovat jejich šikovnost, koupit si takto opravený vůz je čiré šílenství. Ani si nechceme představovat, jak by asi taková Octavia dopadla po prvním městském karambolu. S největší pravděpodobností by se rozsypala jako domeček z karet. Co si o takových opravách myslíte?

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV