Reklama
Archiv - Zprávy

Upravená Kia Stinger zamíří na SEMA. Vypadá brutálně!

Kia Stinger je už od základu krásným automobilem a na jeho základech tak není těžké postavit opravdový skvost. Sice si designéři musí dát pozor, aby se z auta nestal kýč, v tomto případě se však bavíme o úspěchu. Hezčí Kia podle nás nikdy nevznikla.
Zdroj: KIA

Před pár dny jsme tu měli čtveřici Focusů, o jejichž představení na svátku tuningu SEMA se zasloužila samotná divize Ford Performance. Ford ale není jediným výrobcem, který chce tuningovým fanouškům ukázat, kam až jde s jeho modely zajít. O něco podobného se totiž bude snažit i Kia, která pro tuto příležitost zvolila vůbec nejpovolanějšího úpravce, společnost West Coast Customs. Ve WCC jsou opravdovými mistry tuningu a vozy k úpravám na zakázku k nim dávají ty nejznámější světové celebrity.

Wide-body Kia

A co vzniklo ze Stingeru GT? Trvalo to přes tři týdny, ale výsledkem je brutální stroj, který ani náhodou nezapadá do běžných škatulek. Stinger obléká brutální karbonový kit, doplňky z leskle černého laku, ale především je tu o 7 centimetrů rozšířená karoserie s extrémně velkými 21palcovými ráfky od Forged Wheels, která celému dílu dodala úplně nový charakter.

Kia zároveň dodává, že ve West Coast Customs nezapomněli ani na interiér, a že se ještě rozhodně máme na co těšit. Protože nás však automobilka chce pořádně nalákat, byla prozatím zveřejněna pouze jediná fotografie a další vzniknou až v momentě, kdy bude model vystaven. Jistě se s ním tedy v budoucnu ještě přihlásíme. Bude na co se dívat!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV