Reklama
Archiv - Zprávy

Uniklo nové BMW X4. Inspiraci bralo u Mercedesu

Premiéra nového BMW X4 je na spadnutí, a i když se o něm zatím moc nemluví, BMW má svůj model zcela hotový. Že ale jeho podoba unikne na světlo tímto způsobem, to se opravdu čekat nedalo. Vyfotili ho totiž jednoduše na návěsu a to bez jakéhokoliv maskování!
Zdroj: PayBay SpyShots

Nezakrýt vůz, který ještě neměl svou světovou premiéru a jeho fotografie zatím ani nebyly zveřejněny? To zavání pořádným lajdáctvím a je jasné, že si to někdo šeredně odskáče. My danému jedinci (či jedincům) ale můžeme děkovat - vždyť si díky nim prohlížíme hned vrcholný vznětový model BMW X4 M40d, o kterém se ani nevědělo, že přijde.

K dispozici jsou bohužel pouze dvě fotografie, i z nich se toho dá ale vyčíst mnoho. Zatímco přední část nového BMW X4 bude jasně připomínat starou známou hru na uhlazenější model X3, zadek je doslova antibavorácký.

Podivná záď

Střešní ližiny, tvar oken a dokonce i zkosení střechy na BMW jasně odkazují. Ale ta podlouhlá světla? Inspirace od Mercedesu je zde jasně patrná a BMW si zřejmě nechce nechat ujet vlak. Novému modelu GLC Coupe to totiž sluší náramně a zákazníci Mercedesu se již nechali slyšet, že si něco podobného nechají líbit. U nového BMW X4 si však alespoň z první fotografie jeho podobou tak jisti nejsme.

Nic dalšího vlastně ani vědět nepotřebujeme. Zbrusu nové BMW X3 G01, které bylo představeno před zhruba dvěma měsíci, bude totiž s novou X4 sdílet jak interiér, tak motory, čímž je vše jasné. Pravdou ale je, že X4 by alespoň dle dostupných informací měla být nastavena přívětivěji a více komfortně a díky elegantní linii a lepšímu koeficientu odporu vzduchu bude také tišší. Zajímá vás o novém automobilu ještě více? Pak si prohlédněte přiloženou galerii zbrusu nového BMW X3, z něhož dnes uniklá novinka vychází, anebo si rovnou přečtěte celý článek.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV