Reklama
Archiv - Zprávy

Ukradenou Škodu našli policisté po 20 letech na dně jezera

Velkou radost jistě bude mít majitel zelené Škody 105, kterou ukradli neznámí zloději v roce 1995. Našla ji dvojice amatérských potápěčů, a tak se nyní konečně vrátí domů.
Zdroj: Policie ČR

Policisty na vrak auta upozornil rybář, který v neděli 18. října vyrazil k vodní nádrži Bagr na Mohelnicku. "Na místě, kde rybařil, se setkal se dvěma amatérskými potápěči. Když se jich ptal, jaké ryby viděli, odpověděli, že žádné, ale že viděli v hloubce asi osmi metrů auto. Poté se sbalili a odjeli pryč. Rybáři to nedalo a později zavolal na policii," uvedla Marie Šafářová z olomouckého policejního ředitelství.

K jezeru byli ještě tentýž den večer přivoláni policejní potápěči, aby označené místo prohledali. V noci na pondělí 19. října díky tomu nakonec bylo z jezera vytaženo osobní auto Škoda 105. Hasiči s pomocí těžké techniky vůz plný bahna vytáhli z vody na břeh. Policisté zároveň při prověřování jeho původu zjistili, že byl v září roku 1995 odcizen v Zábřehu.

Po vyřízení všech formalit by se měl vrak navrátit zpět do rukou majitele.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV