Reklama
Archiv - Zprávy

Úchvatný koncept kombíku Kia odhalil tvary i jméno

Před dvěma dny jsme se vás ptali, který výrobce by tak krásný koncept mohl mít na svědomí. Dozvěděli jsme se toho dost, správnou automobilku však tipovalo jen málo z vás. Tvůrcem daného konceptu je automobilka Kia a spolu s novými fotkami už konečně víme, jak se bude jmenovat.
Zdroj: KIA

Tato nádhera se ukáže už příští týden na autosalonu ve Frankfurtu a její tvůrci se konečně nechali slyšet, čeho je daný koncept předobrazem. Původní fotografie zadních partií napovídala, že Kia chystá velký shooting brake, který by útočil v kolbištích vyšší střední třídy. Koncept je ale nakonec výrazně menší a jmenuje se jednoduše – Proceed Concept.

Má tak jít o vizi předpovídající budoucí generace modelu Kia Ceed. Připomeňme si, že automobilka již model Proceed nabízela, byť psaný Pro_Cee’d, a to v obou předchozích generacích populárního hatchbacku.

Útok na špičku

Nyní však půjde o jasný útok na vrchol třídy, kterého se dočkáme již v následujících třech letech. Smyslný design je totiž mocným hybatelem, a je to právě on, který většinu zákazníků nakonec přesvědčí. Tak snad se ve Frankfurtu ještě něco nového dozvíme. Zatím se můžete pokochat novými fotografiemi.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV