Reklama
Archiv - Zprávy

Trosečník v Brně. Místo odtahu dělníci auto obkopali

Podobné komické obrázky známe spíše z Ruska nebo Číny, kde si neberou servítky ani řidiči, ani ostatní, kdo se kolem silnic pohybují. Kupodivu se tak ale dá řešit problém s překážejícím autem i u nás v České republice.
Zdroj: Miriam Kolářová

O případu, který se minulý týden odehrál v Brně, informoval denik.cz. Podle něj bylo potřeba rozkopat Francouzskou ulici, kde ale stálo zaparkované bílé SUV. Dělníci proto kontaktovali strážníky, kteří majitele sice vyhledali, ale ten s autem nemohl odjet, protože nebyl ve městě.

Ulice je prý na etapy rozkopaná už rok a netušil, že se dělníci přesunou zrovna k jeho autu. Ačkoliv by se zdálo, že není nic jednoduššího než auto nechat odtáhnout, taková legrace to nebyla. Ulice, ve které probíhala oprava, totiž v tu dobu byla podle zákona č. 13/1997 Sb. ve zvláštním režimu užívání, a tak by o případný odtah musel požádat jedině stavbyvedoucí.

Ten to ovšem neudělal. Místo toho instruoval své dělníky, aby prostě auto obkopali kolem. Vůz by prý nechal odtáhnout až ve chvíli, kdy by výrazně překáželo a nebylo by možné kvůli němu pokračovat v práci. Řidič má tedy svým způsobem štěstí v neštěstí. Na jednu stranu s autem ještě pár dní nehne, ale na tu druhou ho má parádně hlídané a ještě mu nehrozí žádný postih. Osamocené auto pohotově vyfotila a na svůj facebook přidala Miriam Kolářová. Doporučujeme přečíst si diskuzi, která pod fotografiemi proběhla. Je opravdu velmi výživná.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV