Reklama
Archiv - Zprávy

Traktorista na Svitavsku ujížděl policii. Uháněl až 30 km/h

Nakažlivě vtipná policejní honička se odehrála minulý měsíc na Svitavsku. Hlídka dopravní policie pronásledovala podomácku vyrobený traktor bez světel, kterým se dva podnapilí mladíci ve věku 26 a 29 let vydali krátce po půl noci pro cigarety na čerpací stanici.
Zdroj: PČR

Rozhodně není nejlepší nápad jezdit okolo druhé hodiny ranní traktorem domácí výroby po jedné z rušných dopravních tepen. Zvláště pak, když stroj vůbec nesvítí, nemá registrační značky, není zákonně pojištěný a posádka už má něco upito. Hlad po cigaretách a závislost na nikotinu však tentokrát převládly, a tak se odehrála scéna jako ze špatné komedie. Máme tu dalšího kandidáta na nejtrapnější českou policejní honičku tohoto roku.

Traktor se řítil, co to šlo

Mladíky krátce po najetí na pozemní komunikaci zmerčila hlídka dopravní policie, která se chtěla ujistit, jestli traktor není kradený. Z toho důvodu se rozhodla stroj zastavit. Jenomže k zastavení nedošlo - mladíci se na traktoru rozhodli ujet. Bránili se policistům, seč mohli. Předjet se nenechali, zmiňovanou benzínku, na které si údajně chtěli koupit cigarety, doslova profrčeli a závěrem chtěli policistům ujet na poli, kde si mysleli, že mají výhodu.

Traktor se ale záhy porouchal a ještě před tím, než stihl sám zastavit, z něj jeden z opilých mladíků spadl, načež neváhal a upaloval směrem pryč od policistů po vlastních. Hlídka však nelenila a do několika minut měli oba mladíci na rukou pouta. Spolujezdec fakticky nic neprovedl, mohl tedy jít. Devětadvacetiletý řidič, který nadýchal přes jedno promile alkoholu, si však v těchto dnech vyslechl obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Tak snad bude při svých výletech pro cigarety příště víc přemýšlet.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV