Reklama
Archiv - Zprávy

Tragická ukázka, jak neskládat Rolls-Royce z odtahovky

Pat a Mat v praxi. Přesně to nás napadá při sledování následujícího videa. Na něm vám parta ne moc zkušených chlapíků ukáže, že velký, těžký a drahý Rolls-Royce na malou odtahovku prostě nepatří.
Zdroj: G-E SUPERCARS

Dnes jde konkrétně o Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé, tedy luxusní, ale hlavně velkou limuzínu, která si zaslouží jen tu nejlepší péči. Už jen vzhledem k tomu, že měří bezmála 6 metrů, je jasné, že klasický odtahový vůz s takovým kolosem bude mít problém. A také, že ano.

Video začíná už ve chvíli, kdy nejspíš nějakou dobu probíhají marné pokusy o sundání z auta. Ačkoliv se různě pobíhající chlapíci snaží, Phantomu se z odtahového vozu bez problémů nechce. Tak trochu bezmocně leží na břiše, a protože jeho hmotnost je necelé tři tuny, nevydržely nájezdy a auto jen bezmocně protáčí kola. Zcela upřímně je nám ho líto. V takové pozici by nikdy nemělo být viděno.

Hodně smutný pohled

Jeden z mužů, kteří pobíhají okolo, pak nájezdy vypodloží, což celou situaci tak nějak zachrání. Jinak by totiž hrozilo, že nájezdy zcela prasknou a auto spadne dolů. Nakonec se auto podaří dostat na silnici, za což se pánové odmění potleskem. No, nejsme si zcela jisti, že si ho zaslouží. Podobné problémy totiž tato zvláštní partička musela mít už když auto nakládala.

Proč se tedy na sundávání auta lépe nepřipravili, nebo spíš, proč nepoužili větší odtahový vůz, nechápeme. Rolls-Royce je majestátní kus dokonalé řemeslné práce, se kterým by se podle toho mělo také zacházet.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV