Reklama
Archiv - Zprávy

Tohle bude nové Mitsubishi Evo. Má to ale háček

Už je to hezky dlouhá doba, kdy Mitsubishi oficiálně skončilo se svou největší ikonou. V dějinách motorismu přitom není moc legendárnějších soubojů než dlouholetá přetahovaná mezi Subaru Impreza STI a Mitsubishi Lancer Evo. Japonci by se teď k úspěšnému jménu rádi vrátili. Bude ale jeho nový nositel rovněž tak úspěšný?
Zdroj: Mitsubishi

Na světlo světa unikl první snímek zádi nového Eva. Půjde o čtyřdvéřový koncept, ovšem jak velí dnešní doba, bude poháněný čistou elektřinou. Měl by navíc stát na vyšších základech, půjde tedy o moderní crossover. Ale viděli jste snad, že by přechozí Evo bylo crossoverem? No nic.

Elektro SUV kupé

Zástupci automobilky nyní uvedli, že nepůjde o obyčejný crossover, avšak o vůz koncepce SUV Coupe. Jinými slovy takové menší BMW X6 na baterie. Vůz by měl být dále vybaven elektrickým pohonem na všechna čtyři kola a bude rovněž doplněn o inteligentní software rozdělující točivý moment.

Kromě oficiálního názvu, který zní Mitsubishi eEvolution, toho však prozatím více nevíme. Ale snad to novému modelu Evo bude alespoň slušet. Valná očekávání ve srovnání s jízdními výkonůny jeho předchůdce totiž zřejmě mít nelze.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV