Reklama
Archiv - Zprávy

To chtělo odvahu! Dramatická záchrana pasažérů z hořícího auta

Za volantem se opravdu bojíme tří věcí. Srážky s kamionem, pádu pod vodní hladinu a samozřejmě požáru. Naštěstí i když už dojde k nejhoršímu, s obětavou pomocí ostatních řidičů se dá děsivý zážitek ve zdraví přežít. Ukázkovou akci předvedli v Ázerbajdžánu.
Zdroj: ViralHog

Shodou okolností jsme na ázerbajdžánských silnicích řídili zrovna letos. Je to země starých Mercedesů a všech typů aut od značek Lada a Volha, kde se jezdí poměrně pomalu. Nikdy totiž nevíte, kdy se přes cestu vydá kráva, stádo ovcí nebo prastarý ruský náklaďák. Stodesítku na dálnicích proto tvrdě hlídají všudypřítomní policisté a tisíce radarů doslova na každém kilometru. Ani to však nemusí stačit, když se někdo nevěnuje řízení.

Na videu je vidět skupinu mužů, jak řeší zdánlivě drobnou nehodu, která částečně zablokovala dálnici u hlavního města Baku. Ostatní auta zpomalují, řidič Lady však zjevně nedává pozor a na brzdy šlápne až ve chvíli, kdy už je pozdě. V plné rychlosti trefí Volhu před sebou, ze které po chvilce vyšlehnou plameny. Posádce uvězněné uvnitř naštěstí okamžitě přibíhají na pomoc ostatní řidiči bez ohledu na nebezpečí.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV