Reklama
Archiv - Zprávy

Tip na výlet: Bermudský trojúhelník

Jak jsme slíbili v aktuálním díle Autosalonu, máme pro vás další tip na hezký rodinný výlet. Vyrazit můžete klidně ještě tento víkend a příští týden už se těšte na další zajímavý tip.
Zdroj: Mirakulum

Maminka miluje historii, tatínek armádní techniku a děti rády atrakce, jako jsou houpačky, skluzavky či skákací hrad. Dá se to skloubit do jediného víkendu, aniž by člověk musel jezdit přes celou republiku? Ovšemže! Tip na výlet nabídne Bermudský trojúhelník, kde bude každý člen rodiny spokojen. Aneb je libo hrad z 12. století, offroad projížďku BVPčkem a největší rodinně zábavný park u nás?

Lokace

Naučná stezka Bohumila Hrabala, motorest, který si zahrál v českém snímku Příběh kmotra, ale hlavně slavná hájenka a exteriéry z filmu Slavnosti sněženek. To vše najdete necelých 20 kilometrů jízdy od parku Mirákulum v obci Kersko. Na motoristický pořad se sluší přidat také tip na něco s vůní benzínu. Tentokrát půjde o firmu, která se dříve zabývala tuningem a dnes je jedním z největších výrobců a dodavatelů automobilových dílů u nás. Kdo se trochu vyzná, tuší, že mluvíme o Benet Automotive, jež sídlí kromě Mladé Boleslavi i v Milovicích.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV