Reklama
Archiv - Zprávy

Tesla ukázala první vyrobený Model 3 na videu

Tesla dělá věci po svém. Zatímco většina automobilek odhalení nového modelu doprovází pečlivě vybranými fotografiemi a drahými videi z ateliérů, v Tesle prostě někdo vezme do ruky telefon a natočí auto na parkovišti. V každém případě se nyní můžete poprvé podívat na Model 3 v pohybu.
Zdroj: Tesla

Před pár dny Tesla spustila výrobu svého nového vstupního modelu s označením 3. Oficiální odhalení vozu spojené s předáním prvních 30 kusů majitelům je nicméně naplánováno až na 28. července. Výroba se bude rozbíhat postupně a koncem roku má z výrobní linky sjíždět na 20 tisíc aut měsíčně. Už nyní se však můžete podívat na úplně první sériový Model 3, který automobilka vyrobila.

V jednoduchosti je krása

Video natočené zjevně na telefon jedním ze zaměstnanců není zrovna působivé, ukazuje ale reálné tvary auta a částečně odhaluje také poměrně spartánský interiér. Vůz má tradičně jednoduché a elegantní tvary (Tesly nám vždy trochu přípomínaly Mazdy), poněkud fádně vypadá snad jen příď Modelu 3, kterou ale video ve větším detailu neukazuje.

Každopádně se dá očekávat, že bez ohledu na jednoduchost auta a místy horší kvalitu zpracování ve srovnání se zavedenými značkami nebude mít Tesla ani tentokrát o zákazníky nouzi. Ty totiž přitahuje především její vize a důraz na technologie budoucnosti, stejně jako osobitý přístup k chápání automobilů obecně. A samozřejmě samotný elektrický pohon. O něm se všechny detaily dozvíme již za necelé tři týdny.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV