Reklama
Archiv - Zprávy

Taxikář závodní jízdou vyděsil zákaznici, málem brečela

Jestli pospícháte na letiště a bojíte se, že nestihnete letadlo, ptejte se po tomto chlapíkovi. Řidič taxíku v Číně převádí doslova sportovní jízdu a mezi auty na rušné dálnici kličkuje se zručností závodního jezdce.
Zdroj: sugary_pixie

Video před několika dny zachytila turistka z Japonska, kterou čínský taxikář vezl na letiště. A je vidět, že navzdory velmi hustému provozu dokázal řidič předjet na padesát pomalejších aut během pouhých dvou minut. Střídá při tom všechny pruhy a využívá každou skulinu. Pokud máte rychlou jízdu rádi, nejspíš by to pro vás byl skvělý zážitek, autorka videa však bohužel mezi fanoušky adrenalinové jízdy rozhodně nepatří.

Rychlost není pro každého

Pokud chtěl řidič na ženu udělat dojem, moc se mu to nepovedlo. Podle vlastních slov byla doslova paralyzována a v jednu chvíli se strachem téměř rozbrečela. Neodvážila se ale prý ozvat, ani si později nestěžovala. Jiní uživatelé internetu už se ovšem nechali slyšet, že by s takovým pilotem klidně jezdili každý den, a začali na něj shánět kontakt.

Pasažérka zároveň uvedla, že navzdory strašidelné jízdě jsou taxíky v Číně velmi dostupná a příjemná služba. Dlouhá cesta na letiště jí vyšla v přepočtu pouze na nějakých tři sta korun, za stejnou cestu v Japonsku by údajně zaplatila minimálně šestkrát tolik.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV