Reklama
Archiv - Zprávy

Tajná „šmírovací“ dodávka FBI je na prodej. Má i kompletní vybavení

Také jste před dvaceti lety hltali americké seriály plné tajných policistů, kteří hlídkují v neoznačených dodávkách na ulici a někoho odposlouchávají? Pokud ano, tak si můžete udělat velkou radost a jednu z takových tajných dodávek si pořídit.
Zdroj: ebay

Nemluvíme ovšem o takových těch filmových dodávkách, které byly označeny jako prodejna pizzy nebo zmrzliny. Tohle je reálný, tmavě hnědý Dodge, kterému nechybí pro policejní práci tolik potřebná tmavá okna. Zvenku je na něm vidět nějaké to opotřebení, ale to nejzajímavější je stejně uvnitř.

Tam totiž po několikaleté práci u FBI zůstalo takřka kompletní vybavení od na tehdejší dobu velmi moderních LCD obrazovek, přes nahrávací zařízení, kamery, videorekordér, interkom, radary nebo dokonce toaletu. Pokud někdo z mladších čtenářů neví, co je videorekordér, nápovědu naleznete zde. :) Vše je prý v celkem dobrém stavu a dokonce by to mělo po zběžné kontrole nejspíše i fungovat.

Dodge z roku 1989 koupil od FBI jako vyřazený vůz jeho současný majitel, který ho teď prodává. Za dobu svého života má najeto pouze 23 500 mil, tedy 37 820 kilometrů. Stejně jako jeho vybavení, i samotný vůz potřebuje trochu péče. Pokud jste právě zatoužili po tom, stát se alespoň na chvilku tajnými agenty FBI, pak si otevřete tento odkaz. Dostane vás na aukční server eBay, kde v době psaní článku byla cena auta 11 501 dolarů, tedy necelých 257 tisíc korun. Čas na případnou dražbu máte pouze do úterka.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV