Reklama
Archiv - Zprávy

Tajemný supersport na obzoru. Bude se jmenovat Aria

Ekonomice se v posledních letech daří a na struktuře automobilového trhu je to znát. Opět se tedy dočkáme dalšího drahého supersportu. Přijde už příští týden, na svědomí jej má společnost Aria Group a navzdory tomu, že žijeme v internetové době, nevíme o něm kromě jména kupodivu téměř nic.
Zdroj: Aria

Aria Group není ve světě sportovních automobilů úplným nováčkem. Před nedávnem například zveřejnila úžasný koncept, který nastiňuje, jak kontroverzně by mohl vypadat budoucí Chevrolet Corvette s motorem uprostřed. Ostatně prohlédněte si jej ve velké galerii pod článkem.

Koncept v sobě ukrýval hřmotný osmiválec s objemem 6,2 litru a na zadní kola posílal 650 koní a hned 881 Nm točivého momentu. Nová Aria však prý bude úplně jiné auto a největším paradoxem je, že ani netušíme, z čeho vlastně vzejde. Automobilka přesto láká první fotografií a vzkazuje, že nový model s označením FXE je již hotov. Jeho oficiální premíéry, která proběhne na výstavě v Los Angeles, se dočkáme v podvečer 30. listopadu.

Hotové auto, o kterém nevíme vůbec nic? Tomu říkáme dobré utajení, jaké se v automobilové branži jen tak nevidí.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV