Reklama
Archiv - Zprávy

Seš rychlej řidič? Darujeme ti Škodu Octavii RS!

Rychlá kára s jízdním kolem na střeše. Na první pohled pitomost. Ten druhý rozklíčuje základ naší nové soutěže, kde jeden z diváků může vyhrát Škodu Octavii RS za skoro tři čtvrtě milionu korun!
Zdroj: Autosalon

Znáte duo Kopecký - Dres(s)ler?

To jsou ti dva týpci, co vyhrávají jednu rallye za druhou? Logická odpověď by měla znít “ano”. Jenže trefa to je pouze z 50%. Honza Kopecký úspěšně verifikován, jeho soutěžní spolujezdec Pavel Dresler byl však vyměněn za Pepu Dresslera. Ten, kromě jednoho “s” navíc v příjmení, má úplně jiné oblasti zájmu. Jde o dvojnásobného mistra světa, mistra Evropy, vítěze Světového halového poháru, mistra Asie a dvacetinásobného mistra republiky v biketrialu!

A právě spojení dvou mistrů - volantu a řidítek, určí základní pravidla nové AUTOSALONOVÉ soutěže o nové sportovní auto.

Reklama

Návod, jak získat brko za 750 000 kaček naprosto zadarmo

Jednoho krásného odpoledne na začátku prázdnin se oba jmenovaní, Kopecký plus Dressler, a tým pořadu AUTOSALON potkávají na polygonu v Mostě, aby společně vytyčili trasu a určili základní pravidla soutěže.

Pokusíme se to popsat jednoduše. Honza Kopecký maže za volant Octavie RS, biketrialista Pepa Dressler na pozici spolujezdce…tři, dva, jedna, START!

Reklama

Zhruba 800 metrová technicky náročná trať. Auto během ní nesmí srazit žádný kužel. Všech 230 koní žene Octavii RS pod taktovkou mistra Kopeckého razantně vpřed! Jenže to je jen polovina úkolu! To kolo na střeše si nevezeme jen tak!

Reklama

RS-ko razantně brzdí. Oba vybíhají ven a společně se snaží co nejrychleji sundat ze střechy bike. Nic pro Tour de France - obyčejná skládačka do města. O to víc bude třeba opřít se do pedálů!

Pepa Dressler vyráží a míří po zkrácené trati směrem, odkud před chvílí vyrazili. Prudké zatáčky i místa pro sprint, nakonec musí zvládnou poměrně prudké stoupání….a je to tam. Cíl, super!

Tato mistrovská rally-bikerská jízda stanovila ZLATÝ ČAS. Kdo ho pokoří, má šanci vyhrát Škodu Octavii RS. Pokud ho překoná víc posádek, koná se zlatý rozstřel.

První radu uděluje kropicí vůz

Pokud se ptáte, proč rovnou nevyhraje ten nejrychlejší, odpoví vám kropící vůz. Naši soutěžící mohou své výkony podávat v různých povětrnostních podmínkách, proto stanovuje posádka Kopecký - Dressler i Zlatý “mokrý” čas. Ten je z logiky adheze samozřejmě horší. A protože na otázku: “Co je víc? Rychlejší čas na suchu, nebo horší, ale přes to zlatý čas na mokru?” se dává těžce odpověď, případní zlatí soutěžící ze suchých i mokrých podmínek musí do zlatého rozstřelu.

Taková je naše nová AUTOSALONOVÁ výzva, na jejímž konci trůní zbrusu nová Škoda Octavia RS!

Reklama

Máme před sebou 12 soutěžních kol a v každém prostor pro 3 soutěžní posádky! Abyste si udělali představu, jak může být trasa náročná, rovnou vyměníme aktéry. Cyklista Dressler za volant a mistr volantu Kopecký na skládačku. Snězte si hoši, co jste navařili. Jak to dopadne, uvidíte ve čtvrtek na Prima Cool v pořadu AUTOSALON.

Autor textu: Expert Pepa


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV