Reklama
Archiv - Zprávy

Sen všech bazarníků. Z totálky udělali takřka nové auto

Už jsme si zvykli, že v Rusku je možné takřka vše. I tak nás ale nepřestává fascinovat automechanik, který je schopen během několika dnů udělat z jasné totálky takřka nové auto. Jako v případě tohoto BMW řady 7.
Zdroj: Arthur Tussik

Pokud byste si video pustili od jeho konce, první, co by vás asi napadlo, je, že se díváte na velmi hezké sedmičkové BMW. Takové, které by slušelo i vaší garáži a které byste klidně i koupili. Jenomže pod tím naleštěným lakem se ukrývá mravenčí práce na opravě opravdu nehezky havarovaného auta. Běžný smrtelník by ho před tou opravou označil jako šrot, ale ne tak Arthur Tussik, který takové výzvy miluje a udělal si na nich kariéru.

Jeho pověst ho předchází, a tak se mu do rukou dostávají opravdu kusy šrotu, které Arthur mění zpět v plně pojízdná a na pohled hezká auta. Jako právě předchozí generace sedmičkového BMW. To vypadá po nehodě hodně smutně a své původní tvary spíše jen připomíná. Výsledek opravy je ale neuvěřitelný. Arthur má neuvěřitelnou trpělivost a velmi zkušené ruce.

Nemůžeme se ale zbavit dojmu, že bychom se v takto opraveném autě asi svézt nechtěli. Vypadá sice skvěle, ale při případném nárazu by se také mohlo sesypat jako domeček z karet. Ačkoliv je tato práce opravdu zajímavá, na silnici takové auto prostě nemá co dělat.

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV