Reklama
Archiv - Zprávy

SEAT neuhlídal podobu nového SUV. Arona létala nad Barcelonou

Často se stává, že je nějaká ta automobilová novinka přistižena ještě před tím, než ji automobilka oficiálně představí. Ještě nikdy se ale nestalo, aby byla přichycena zavěšená pod vrtulníkem vysoko v oblacích.
Zdroj: motor1.com

SEAT Aronu oficiálně představí už za pár dní, a tak se s takto nebezpečně zavěšeným vozem létalo nad Barcelonou kvůli natáčení reklamního spotu, který bude uveden společně s autem. Zajímavě vyhlížející situace nám tak nastínila, jak bude novinka vypadat.

Podobu s modelem Ateca rozhodně nezapře. Nabídne ale sportovnější tvary, ostřejší linky a zjevně také dvoubarevné lakování. To je trend, kterým se dnes ubírá hodně značek. Mezi nimi nechybí i dva konkurenti modelu Arona, tedy Renault Captur nebo Peugeot 2008. Vícebarevné lakování je prostě trend, který na zákazníky platí.

Technický základ z modelu Ibiza

Novinka bude stát na stejném základu jako nový SEAT Ibiza, tedy na platformě MQB A0. S tou bude mít i podobně laděné výbavy, které jsou velmi zajímavě řešené už v základu, a nakonec nejspíš i motorizace. Na podrobnější informace, ceny a technické specifikace si ale musíme ještě počkat.

Veřejnou premiéru si nový crossover odbude na autosalonu ve Frankfurtu a do prodeje by měl dorazit na přelomu podzimu a zimy letošního roku.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV