Reklama
Archiv - Zprávy

Rychle a zběsile. Policie při pouličních závodech zatkla 100 lidí

Ve Spojených státech nejsou na řádění bláznivých řidičů vůbec zvědaví, i když hollywoodské filmy mohou naznačovat opak. Do vězení se můžete dostat klidně i za obyčejné protočení kol. Takže když se pak účastníte pouličních závodů, je jasné, co vás v případě dopadení čeká...
Zdroj: High Tech Corvette

Skupina sedmi řidičů se sešla v industriální zóně Los Angeles, kde v noci bývá klid a dlouhé rovné cesty doslova vybízejí k pořádání nelegálních závodů. Tentokrát to ale nevyšlo. Místní šerif dostal již před závodem echo, a když se pak industriální zóna proměnila v závodiště, rozhodl se ji obklíčit a závodění zarazit v tom nejlepším.

Zavřít řidiče i diváky

Důvody pro pozatýkání přítomných jsou jednoduché - jde především o ochranu lidských životů. Vůz se při nebezpečně rychlé jízdě může podle názoru policie kdykoliv vymknout kontrole a jak pro samotného řidiče, tak pro přihlížející obecenstvo by to mohlo mít katastrofální následky. Z toho důvodu nebylo zatčeno jen sedmero řidičů závodníků, ale i 102 přihlížejících. V USA zkrátka nejsou k něčemu podobnému tolerantní.

Na obrázcích můžete vidět početné množství policejních vozů, jak obklíčilo závodiště. Policie během chvíle zmobilizovala hned tři policejní oddělení (včetně dálničního), aby měla jistotu, že jí piráti neuniknou. Pro dokreslení přikládáme také další záběry z pouličních závodů, přičemž v obrázcích naleznete i fotografii možných důsledků...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV