Reklama
Archiv - Zprávy

Růžový Rolls-Royce se povedl lépe, než bychom čekali

Ačkoliv podobné úpravy nejsou naším šálkem čaje a růžové barvě příliš neholdujeme, před specifikací tohoto Rolls-Roycu Wraith musíme smeknout. Vypadá sice jako pro barbie, ovšem sladění a celková estetičnost růžovo-bílého vozu nakonec vůbec nevypadají špatně.
Zdroj: carscoops

Podobné výtvory, kdy za vrata tuningových dílen zavítají vozy s osmimístnou cenovkou, jsou pochopitelně dílem jen těch nejbohatších. Jenomže jak známo - za peníze si vkus nekoupíš, a tak velice často vznikají takové kýče, že jsou původní charakter i kouzlo luxusního auta zcela v nenávratnu. O tomto růžovo-bílém Wraithu to ale neřeknete… A navíc je přímo od výrobce!

Komplexní úprava

Ačkoliv máme za to, že pravá barbie by si při výběru vlastního Rolls-Roycu daleko raději zvolila majestátní kabriolet Dawn Drophead, který s Wraithem většinů dílů sdílí, při pohledu na růžový interiér, stropnici a růžovo-bílá sedadla by se leckterá slečna možná zastavila a prohlásila, že přesně takový kus chce mít doma.

Kombinace růžové a bílé totiž nevypadá tak ohavně, jak by se na první pohled mohlo zdát. Lidé v Rolls-Roycu mají smysl pro estetično, a tak, když si někdo objednal růžovo-bílý Rolls-Royce, uvedli vše do myslitelných mezí. Vůz tak není hlavně růžový, ale především bílý a zvolený odstín růžové není tak křiklavý a sytý. To samé platí o interiéru, kde se nenachází růžová jako z erotického salónu, nýbrž velmi uklidněný tón, vedle něhož je člověku čistě bílá kůže velice po chuti. Paradoxně nejvíc nám tak na autě ve finále vadí jeho černý volant, který vedle zajímavého doladění celého vozu působí jako pěst na oko.

Odsoudit jej nelze

Nebojte, Wraith v podobné barvě bychom si jistě nevybrali, to už se rspíš nabízí kombinace zeleného laku Racing British Green a béžového interiéru. Nutno však přiznat, že přísloví „Nesuď dne před večerem“ v tomto případě opravdu obstálo. Kdyby nám totiž někdo řekl, že své ženě objednal růžový Rolls-Royce, nevěřili bychom tomu, že může z jakéhokoliv úhlu či pohledu vypadat zajímavě. Ale stalo se...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV