Reklama
Archiv - Zprávy

Růžový Aventador je extrovertní zábava pro otrlé

Jsou lidé, kteří zkrátka milují pozornost. Být středem pozornosti jim dělá dobře, a tak dělají všechno pro to, aby si jich okolí všímalo. Na tom v zásadě není nic špatného, ovšem právě kvůli této touze jsme často svědky nevídaných kreací. Příkladem za všechny budiž svítivě růžové Lamborghini Aventador.
Zdroj: carscoops

Kdo někdy viděl Aventador na silnici, jistě na tento okamžik nezapomněl. To auto zkrátka nejde přehlédnout. Ostré hrany, extrémně nízký profil a celkový výraz neviditelné vojenské stíhačky typu Stealth na silnici září, i když je Aventador vyveden v té nejméně křiklavé barvě - v lesklé černé.

Býk v lakýrkách

Jenomže sytá růžová, to je trochu jiná písnička. Zmiňovaný Aventador LP700-4 má navíc růžová i kola a charakter býka v naleštěných lakýrkách mu dodávají také karbonové nástavce prahů, přední spliter a mohutné zadní křídlo.

Jeden by řekl, že růžové Lamborghini nemůže být hezké. Ale pokud by majitel vyměnil růžová kola za černá, asi bychom i pochopili, že se někomu opravdu líbí. Podívaná je to vskutku zajímavá, a i když patří mezi kontroverzní úpravy vedle krací jako je třeba Nyanborghini Purracán, své kouzlo má.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV