Reklama
Archiv - Zprávy

Růžová Tesla si hraje na Batmobil

Ať už mezi fanoušky filmových sérií s Batmanem patříte, či nikoliv, jedno se těmto filmům upřít nedá. Vždy v nich hrála nesmírně zajímavá auta, a i když Batmobil nebyl vždy právě nejkrásnější, alespoň se na něj dobře dívalo. O této Tesle to ale rozhodně neplatí.
Zdroj: carscoops

V Americe se totiž někdo doslova zbláznil a místo toho, aby svůj Model S od Tesla Motors vyšperkoval, totálně jej zprznil. Vše začlo růžovým lakem toho nejsladšího odstínu, který se líbí snad jen pravým panenkám Barbie. Ale budiž - i takový vkus může někdo mít. Jenomže pak to pokračovalo...

Tesla tak dostala vskutku příšerná chromová kola o velikosti 20 palců, nad předními světlomety se objevily dlouhatánské řasy, a aby toho nebylo málo, kapotu (víko předního zavazadelníku) zdobí logo samotného Batmana. Už teď je to dost slušná hrůza.

Katastrofě na dohled

Jenomže stále nejsme u toho hlavního. Tato Tesla má totiž batmanovská křídla. A to tak obrovská, že na výšku měří více než polovina samotného auta. Zabírají navíc prostor nad celým zadním blatníkem a vzhledem k výšce jejich ukotvení vyčnívají nad vozem jako dokonale nevkusné shrnutí toho, co se z této Tesly stalo. To i Nyanborgini Puracan kanadského DJje bychom brali mnohem raději. 

Že je pak celý interiér sladěn do zebřího stylu a na vnitřním zpětném zrcátku ční hned dvojice růžových plyšových kostek už opravdu nikoho nepřekvapí. Tohle je vážně nejděsivější Tesla, jakou jsme kdy viděli.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV