Reklama
Archiv - Zprávy

Rusové si svařili pojízdný fidget spinner ze tří starých aut

Tomu se říká jít s dobou! Mladí lidé u nás i po celém světě propadli mánii točících se hraček s ložiskem uprostřed, kterým se říká fidget spinner. A protože v Rusku zítra již znamená včera, mají tam už dokonce pojízdnou verzi.
Zdroj: Garáž 54

Mnoho dospělých náhlou přitažlivost fidget spinnerů nejspíš nedokáže pochopit, obzvlášť, když se tato hračka bez většího zájmu prodává už od 90. let. Faktem ale je, že relaxační stylovka v tisících provedeních doslova zaplavila planetu a některé školy už jí musely při vyučování zakázat. I mezi dospělými se však najdou hračičkové, kteří si takovou zábavu nemohou nechat ujít.

Patří mezi ně i parta tří ruských mechaniků z tohoto videa. Ti vzali tři levné staré vraky s motorem vpředu a pohonem předních kol, doslova je přeřízli vejpůl a následně svařili k sobě. Výsledný spinner o váze kolem jedné tuny je opravdu neobyčejný a odreagujete se s ním fantasticky - malý kapesní fidget spinner v tomto ohledu naprosto válcuje.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV