Reklama
Archiv - Zprávy

Řidiči ujel karavan, sám se dokonale zaparkoval

Vypadá to jako záběr z nějaké grotesky. Karavan ujíždí z kopce, zatímco se ho zoufale snaží doběhnout vyděšené postavičky. Namísto očekávané nehody pak karavan elegantně zatočí na parkoviště, vyhne se všem překážkám a zastaví u plotu. A nejlepší na tom je, že je to skutečnost.
Zdroj: iStock

Celé se to stalo poblíž fancouzského Marseille, kde právě rodina odjížděla z parkoviště pro karavany. Jenže řidič svůj obytný přívěs špatně zajistil, a když vůz v kopci najel na příčný práh, karavan se uvolnil a začal couvat dolů. Posádka auta se za ním sice hned rozeběhla, gravitace však tentokrát byla rychlejší. Vypadalo to na pořádný průšvih, jenže se stal malý zázrak.

Přívěs totiž perfektně vybral zatáčku, na centimetry přesně se trefil mezi stromy u vjezdu na parkoviště, těsně minul zaparkovanou dodávku a jemně se zastavil o plot na vyhrazeném parkovacím místě. Kdybychom to právě neviděli, tak tomu nevěříme... Berte to jako další varování po nedávném videu, kde řidič s karavanem zablokoval dálnici, že jízda s obytným přívěsem vyžaduje pozornost a zkušenosti.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV