Reklama
Archiv - Zprávy

Řidič Fabie v Ostravě vybrzdil autobus. Dostal tvrdou lekci

Nepochopitelný úlet předvedl řidič Škody Fabia minulý týden v Ostravě. Autobus MHD s cestujícími velmi tvrdě vybrzdil. Trest ale přišel okamžitě a ještě mnohem tvrdší postih možná bude následovat.
Zdroj: Týdeník Policie

K incidentu došlo minulý čtvrtek v podvečer na Místecké ulici v Ostravě-Vítkovicích. Pětatřicetiletý řidič Fabie předjel v pravém pruhu jedoucí autobus, zařadil se před něj a zcela nečekaně šlápl na brzdu. V autobuse, který musel začít nouzově brzdit, v tu chvíli jelo přibližně patnáct cestujících. Jenže řidič Škody situaci podcenil, protože těžký autobus do jeho vozu narazil. Navíc v něm byla kamera, která vše zachytila, a přivolaným policistům podal vysvětlení také svědek z kolemjedoucího Audi.

Fabia v provedení sedan není zrovna hezké auto, takže nám ho popravdě není ani moc líto. A už vůbec nám není líto šoféra, kterému za jeho manévr hrozí i obvinění z obecného ohrožení. Může tak jít do vězení, a to na tři až osm let. A protože české soudy jsou v těchto případech v poslední době dost nekompromisní, byla by v nás na jeho místě hodně malá dušička.

Reklama

Diskuze

Dalas - 30.11.2019 20:06:28
Lobotomie by pomohla pokud teda již neabsolvoval tento chudák v ošklivé fabii

Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV